2117 of Sweden - Sportovní styl po celý rok

Blog

Zajímavé články o fitness a zdravém životní stylu. Zdravé výživě, wellness a relaxaci a o sportovním vybavení.

Všichni velice dobře víme, jak důležité je v zimním období dobré a funkční oblečení. Ale při tom množství značek a druhů oblečení je velice obtížné se orientovat a zvolit a na konec i vybrat pro sebe to nejlepší.

Všichni velice dobře víme, jak důležité je v zimním období dobré a funkční oblečení. Ale při tom množství značek a druhů oblečení je velice obtížné se orientovat a zvolit a na konec i vybrat pro sebe to nejlepší. Navíc každému se líbí něco jiného a  velkou roly hraje také pohodlí.
                                                                    
My se vám pokusíme trošku pomoci a představíme vám opravdu kvalitní, slušivé a hlavně velmi funkční oblečení značky 2117 of Sweden. Navíc tato firma od roku 2012 uvedla na trh EKO-Kolekci. Polyester, který je k výrobě oblečení třeba pochází výhradně z recyklovaných PET láhvi a dalšich odpadních látek textilního průmyslu.
 
Hlavním cílem je zákazníkům nabídnout velmi funkční, stylové a skvěle padnoucí lyžařské oblečení.
Bez ohledu na kvalitní materiály jako jsou Dupont Sorona, Primaloft a PFCfree DWR klademe důraz na veškeré detaily, jako jsou knoflíky, zipy a šňůrky. I výroba těchto částí je výhradně řešena způsobem neomezující životní prostředí. Ale i tak se snažíme a stále hledáme nová řešení a cesty, jak vytvářet další materiály šetrné k životnímu prostředí.

Využití oblečení 2117 of Sweden není jen v lyžování, ale i v dalších sportech jako například golf, běh a všechny ostatní volnočasové a oudoorové aktivity a to po celý rok. 
Portfolio a výběr oblečení je velmi široký. Od kompletního dámského oblečení, přes panské až po dětské plus ostatní doplňky, které s oblečením úzce souvisí.

Troufáme si říci, že s oblečením Švédské značky 2117 of Sweden rozhodně chybu neuděláte. Věřte ze budete nadmíru spokojeni  a navíc bude dobře vypadat a cítit se pohodlně a skvěle.
Zakoupit toto oblečení můžete třeba zde Flin Sport - Chrudim