360 Challenge o co vlastně jde?

Blog

Zajímavé články o fitness a zdravém životní stylu. Zdravé výživě, wellness a relaxaci a o sportovním vybavení.

360 Challenge přichází v novém roce se spoustou změn a novinek. Chceme být stále lepší a rozvíjet se. V zéto sezoně (2017) pro vás chystáme už 3. ročník 360 Challenge a 2. ročník zimního závodu.

360 Challenge přichází v novém roce se spoustou změn a novinek. Chceme být stále lepší a rozvíjet se. V zéto sezoně (2017) pro vás chystáme už 3. ročník 360 Challenge a 2. ročník zimního závodu.

Hlavní změnou 3. ročníku je sezonní medaile. Kromě medaile za každý závod, teď můžete mít ještě jednu navíc. Ta se však musíš poskládat. Sezonní medaile je složena ze tří částí a získáte ji za závody Winter, Tour a Classic.

A kde můžeš medaile získat? Začínáme v Liberci, pak Praze, dále taky Chrudimi, Lázních Kynžvart a nově se 360 objeví v Brně. Podrobnější informace k závodům naleznete v sekci sportovní akce /sport-events-bak/  

Princip závodů 360 challange zůstává nezměněn. Základem je běh na 6 km a cvičení s váhou vlastního těla. nemusíte nikam šplhat, ručkovat ani tahat těžké věci. Naši kačáci a humusáci vám vše bohatě nahradí. Můžete se spolehnout, že na druhý den tě budete cítik každý sval ve vašem těle. Během závodu zapojíte svaly, o kterých jste ani nevěděli..

Velkou novinkou je možnost vytvářet týmy. Tým budou celkem tři a vyhrává vždy ten nejrychlejší. Dojde k sečtení pořadí členů týmu a tým s nejnižším průměrem samozřejmě vítězí. Pokud nastane shoda, zvítězí tým s lepšími umístěními.

Prvním závodem nové sezony je 360 Challenge WINTER v Liberci. Zde máte možnost získat medaili ve velmi pěkném vločkovém designu a jednu jedinou „winter třetinku“ ze které máte možnost poskládat sezonní medaili za rok 2017. Jestli jste se ještě nezaregistrovali pro závod, tak na nic nečekejte, míst mnoho nezbívá.

Pokud vydrží mrazivé počasí a množství sněhu, tak se rozhodně máte na co těšit. Start je v areálu Vesec, který bude naplno využit. 

I Liberecká Winter Challenge bude jako ostatně všechny další závody obsahovat i závody pro děti.

A nebojte, i v tak mrazivém počasí vás nakonec zahřeje ten úžasný pocit v cíli po dokončení závodu.

Veškeré informace pak naleznete na webových stránkách provozovatele akce http://www.360tka.cz