Co vám říká Jumping?

Blog

Zajímavé články o fitness a zdravém životní stylu. Zdravé výživě, wellness a relaxaci a o sportovním vybavení.

Jumping - cvičení na malých trampolínách je nejen zábavné a zajímavé, ale hlavně vás dostane do výborné fyzické a psychické kondice.

Jumping - cvičení na malých trampolínách je nejen zábavné a zajímavé, ale hlavně vás dostane do výborné fyzické a psychické kondice.

Jumping je navíc velmi komplexní cvičení a díky tomu ho lze zařadit i do cvičení podporující redukci váhy a také ze zdravotního hlediska k podpoře a posílení kardiovaskulárního systému.  Velmi pozitivní je i skutečnost, že nezatěžuje klouby.

Při jumpingu tedy cvičení na trampolínách cvičíte opravdu ve velkém pohybovém rozsahu. Od pomalých skoků, přes rychlé skoky od silových cvičení až po relaxační a protahovací cviky až třeba po závěrečný strečink. Intenzitu tréninku a cvičení si samozřejmě můžete regulovat sami. Jde hlavně o správné provádění jednotlivých cviků a cvičení jako celku. Důležitý je i výběr správného sportovního zařízení, kde se jumping cvičí a také o výběr instruktora. Zjistěte si, zda je instruktor dostatečně kvalifikovaný a tím získáte i jistotu, že cvičíte správně.

Pak už vám stačí jen nadšení a chuť do jumpingu. A pokud zrovna nebudete mít náladu, tak nám věřte, že po pár minutách jumpingu je špatná nálada ta tam J

Pokud nevíte kde a případně v jakém fitku se s jumpingem můžete potkat, tak začít můžete třeba tady La Fiesta Fitness studio - Pardubice