Fitness centrum? Jóga nebo pilates? Badminton nebo squash? Tak co?

Blog

Zajímavé články o fitness a zdravém životní stylu. Zdravé výživě, wellness a relaxaci a o sportovním vybavení.

Pokud nechcete ven, snad každé fitness nabízí kardio cvičení. Proč nezkusit cvičení jako zumba nebo jumping. Klidnější formy cvičení jsou tu čím dál více oblíbené pilates a jóga.

No tak si pojďte přece zacvičit. Proč také ne. Sem tam je dobré něco dělat. Věnovat se nějaké sportovní aktivitě nebo fitness. Zvláště, když máme v této době tolik možností a příležitostí.

Je až nepochopitelné, že populace leniví a méně se hýbe. Jak je to možné?
A týká se to také dětí. Ale tam bychom se jich částečně zastali, protože velký podíl na této skutečnosti mají jejich rodiče. 

Ale jak je to vubec možné? Vždyť v každém městě je fitness centrum nebo posilovna. Vždyť je možné si kdekoliv zahrát fotbal, hokej, florbal nebo basketbal. Spousta venkovních hřišť na hraní nebo workout

Je to prostě nepochopitelné. A proč. Protože všichni se jen někam honí a aby vše stihli, vše si zjednodušují a ulehčují. Vše je tak rychlé, že na ostatní věci není čas. Není čas na sebe! A to je chyba. Pokud vás nikdo nedonutí nebo nenapomůže s motivací, sami od sebe nic dělat nezačnete. A to je velká škoda. Ale škoda hlavně pro vás samotné. 

Vždyť nemusíte hned začít z ničeho nic tvrdě makat a dřít každý den. Můžete začít zvolna a najít si to, co vás bude bavit nejvíc. 

Běžte si zaběhat nebo projet na kole. Jen tak, žádné závody. Hezky v klidu a do přírody. Uvidíte co to s vámi udělá. 

Pokud nechcete ven, snad každé fitness nabízí kardio cvičení. Zaběhat si můžete na pásu nebo místo kola zkusit spinning.

Pak jsou tu skupinové lekce. Proč nezkusit cvičení jako zumba , aerobik, piloxing nebo jumping. To jsou zábavné formy cvičení, u kterých se zapotíte užijete super zábavu a přítom vám ani nepřijde, že je to celkem dřina:)

Pokud máte rádi spíše klidnější formy cvičení jsou tu čím dál více oblíbené pilates a jóga. Tam to zase taková legrace není, zato pro vaše tělo je to balzám.

Pokud nechcete cvičit ve fitness, pořad je tu spousta možností venku. Hřišť pro workout rostou všude jak houby po dešti. 

No a pak je tu ještě skupina, co opravdu fitness centrum nebo spíše posilovnu nikdy z principu navštívit nechtějí. No a co s vámi. Poradíme nejjednodušší varianty. Skoro všude jsou tenisové kurty. Takže jít si zahrát tenis je prostě fajn. A nejde o to, že ho třeba neumíte. Jde o to, to alespoň zkusit a ono vás to třeba začne bavit. Co ví víte.
No a pokud se vám zase nechce ven, tak alternativa je hned na snadě. Co badminton nebo squash? Jste pod střechou. Je to legrace. Zaběháte si u toho. Bude vás to bavit a hned bude i lepší nálada.

A co zimní sporty, jako snowboarding, lyžování nebo bruslení? Všechno to jsou krásné a příjemné sportovní aktivity. 

Tak neseďte doma. Pojďte něco zkusit. Mrkněte kde si zacvičit! U nás to všechno začíná;)