Blog

Zajímavé články o fitness a zdravém životní stylu. Zdravé výživě, wellness a relaxaci a o sportovním vybavení.

Co si k tomu všemu cvičení také přečíst zajímavou knížku? Ta, kterou vám doporučíme, se částečně odehrává ve fitness centru.
Jaký je život po boku fitness trenéra, když máte sklony k nadváze a trapasy se vám lepí na paty? Docela legrace. Ovšem do chvíle, než nad vámi převezme otěže nízké sebevědomí. Dokáže se Monika dostat ze spárů vážné nemoci? Chcete-li se zasmát a možná i upustit nějakou tu slzu, pak směle do čtení.

 

Stále do vás „hustíme“, abyste i v létě cvičili, dobře se stravovali a udržovali se v kondici. Ale samozřejmě si zasloužíte i trochu toho lenošení :-) jestli se právě povalujete na pláži nebo se k vodě chystáte, co si s sebou přibalit knížku? Máme pro vás tip na letní čtení.

I když se zrovna v tuhle chvíli nepotíte ve fitness centru, můžete se do něj v humorném vyprávění hlavní hrdinky přenést. Knížka DVOJITÉ SALTO NA TALÍŘI vás rozesměje i rozpláče zároveň. Hlavní hrdinka Monika se provdala za fitness trenéra. Jaké to je žít po boku takového muže, když máte sklony k nadváze, milujete čokoládu a trapasy se vám lepí na paty? Jak sama říká, docela legrace. Ovšem pouze do chvíle, než nad vámi převezme otěže nízké sebevědomí. Pak se dějí věci. 

Moniku ovládne vážná nemoc, která ji dostane doslova na kolena. Ocitne se na hranici života a smrti. A musí udělat obrazně řečeno dvojité salto – v životě i na talíři. Dokáže si udržet manželství, vztah s malým synkem a svůj osobitý humor? Přibalte si knížku do plážové tašky a přesvědčte se. Věřte, že jakmile knížku otevřete, neodtrhnete se od ní. Tak jen dejte pozor, abyste se při čtení nespálili :-)