Blog

Zajímavé články o fitness a zdravém životní stylu. Zdravé výživě, wellness a relaxaci a o sportovním vybavení.

fitMAMI® je fitness program zaměřený na maminky s dětmi. Je to cvičení s kočárky, lekce pro maminky s dětmi a venkovní cvičení pro těhotné. fitMAMI®  cvičí  po celé ČR, ale i na Slovensku, Německu a Irsku. Cvičení probíhajá pod dozorem vyškolený trenérů s licencí fitMAMI®.

fitMAMI® je fitness program zaměřený na maminky s dětmi. Je to cvičení s kočárky, lekce pro maminky s dětmi a venkovní cvičení pro těhotné.

fitMAMI®  cvičí  po celé ČR, ale i na Slovensku, Německu a Irsku. Cvičení probíhajá pod dozorem vyškolený trenérů s licencí fitMAMI®.

Cílem fitMAMI® je motivovat a inspirovat maminky na mateřské ke sportovním aktivitám. A zároveň tím podporovat jejich osobní rozvoj a snahu nasměrovat je ke zdravému životnímu stylu.

I v zimě a při teplotách výrazněji pod nulou, si lze venku celkem dobře zacvičit, ale je nutné se zaměřit na správné oblečení. Výhodou samozřejmě je, že se budete přece hýbat a né jen tak postávat, takže zima vám určitě nebude. Nehledě na to, že zcela jistě taková projížďka prospěje i samotným dětem, které si ale budou pěkně zavrtané v teplíčku vašeho kočárku.

  

Je nutné mít na sobě dostatečně a správně vrstvit oblečení. Řešením je samozřejmě funkční prádlo, které splňuje veškeré parametry pro sportovní outdoorové aktivity ve všech podmínkách a disponuje vlastnostmi pro odsávání potu, rychleschnoucími, lehkými a pružnými materiály a především v chladném počasí plní termoregulační funkci. A i proto je nazýváno funkční oblečení.

Zde poradíme, jak správně oblečení vrstvit a být tak připraveni na náš tréning:

  • teplejší spodní prádlo a teplejší ponožky,
  • případně dle teploty můžete použít i funkční tílko
  • funkční tričko -  dlouhý rukáv
  • rolákovou mikinu pro ochranu krku
  • nejlépe softshellová bunda s kapucí
  • pro strýčka příhodu si můžete připravit ještě vestu
  • sportovní legíny nebo zateplené kalhoty a nebo softshellové kalhoty
  •  čepici a rukavice
  • šátek nebo sportovní šálu či tunel na krk
  • a na závěr kvalitní a nepromokavou sportovní obuv, důležité jsou nohy v teple ;-)

Kvalitní funkční prádlo nakoupíte třeba zde Bike Sport - Chrudim a nebo tady Flin Sport - Chrudim

A nezapomínáme ani na pitný režim.

V průběhu cvičení je potřeba dodržovat pitný režim a mít s sebou dostatečné množství tekutin pro vaše potřeby. Tělo pocením odvádí velké množství vody, a proto je třeba tekutiny doplňovat. Ideální je termoska s teplým čajem. Chladná voda v pet lahvi v chladných měsících není úplně ideální volbou.

  

Více informací zjistíte přímo na našich webových stránkách, které naleznete u našeho profilu fitMAMI s.r.o. - Pavla Maříková