Posilování břicha - Břišní pekáč

Blog

Zajímavé články o fitness a zdravém životní stylu. Zdravé výživě, wellness a relaxaci a o sportovním vybavení.

Jedna z nejproblémovějších partií na těle může vypadat báječně. Rádi byste docílili vypracovaných břišních svalů chcete-li cihliček na břiše nebo břišních buchet? Vyrazte do fitness centra na speciální cvičení a posilování břicha „břišní pekáč“

Jedna z nejproblémovějších partií na těle může vypadat báječně. Rádi byste docílili vypracovaných břišních svalů chcete-li cihliček na břiše nebo břišních buchet? Vyrazte do fitness centra na speciální cvičení a posilování břicha „břišní pekáč“.

Moderní lekce zaměřené na posílení hlubokých břišních svalů a středu těla nabízejí pod různými názvy téměř v každém fitness centru. Jsou určeny ženám i mužům bez ohledu na věk. Protože se většinou cvičí s vahou vlastního těla, jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé a je jen na vás, jak moc si dáte do těla. 

Lekce posilování břicha obvykle neobsahují aerobní části, jen v úvodu se lehce zahřejete. Cvičí se staticky, tak, abyste aktivovali hluboký stabilizační systém. Cvičení a posilování břicha je zaměřeno na všechny skupiny břišních svalů i svalů pánevního dna. Série cviků bývá zaměřena nejen na posílení a zformování problémových partií, ale také na spalování podkožního tuku. Rozhodně stojí za to vypravit se na skupinovou lekci břišního pekáče. Nejen že získáte postavu svých snů, ale funkční břišní svaly jsou důležité i pro správné držení těla. Přestanou vás bolet záda, narovnáte se a opticky povyrostete. 

Neváhejte a navštivte lekci cvičení na břicho - břišní pekáč ve vašem fitness centru nebo posilovně. Když se budete mořit posilováním břicha sami, můžete si nevhodným cvičením ublížit. Svěřte se do rukou odborníků, kteří vás opraví, ukáží, jak správně cvičit a naučí vás i velmi důležitou složku, kterou je správné dýchání. Bez něj můžete cvičit do úmoru a nedosáhnete kýženého výsledku.