Zkusili jste to už ? Neuvěříte co to udělá s vaší postavou!

Blog

Zajímavé články o fitness a zdravém životní stylu. Zdravé výživě, wellness a relaxaci a o sportovním vybavení.

Lebert Training Systems™ (LTS™) je ideálním tréninkovým systémem pro cvičení doma, ale třeba i v přírodě nebo kterýchkoliv sportovištích. 

Lebert Training Systems™ (LTS™) je ideálním tréninkovým systémem pro cvičení doma, ale třeba i v přírodě nebo kterýchkoliv sportovištích. 

LTS™ je postaven na cvičení se dvěm pomůckami. BuddySystem™ a Equalizer™
Buddysystem™ se cvičí ve dvojicích, kdy je ideální, pokud jsou oba trénující na stejné výkonnostní úrovni. 
Polovina cviků je na principu, kdy jeden cvičí a druhý aktivně fixuje ukotvení pásu a zároveň tím trénuje posturální systém. Výsledek je pak nepřetržitá činnost, při které můžete dosáhnout takového tréninku, kde se stále střídají cviky dynamické i statické. Pestrost je tak vysoká, že můžete zvládnout i dva dynamické nebo dvě cvičení statické současně. S BuddySystemem™  zažijete něco, co nezažijete při žádném jiném tréninku.

                

Equalizer™ je možné připodobnit k bradlům, přičemž ale mají díky svým rozměrům mnohem širší možnosti využití. A to je na této metodě to geniální. Vytvoříte jím přenosné náčiní, pomocí kterého můžete procvičovat zádové svaly, aniž budete potřebovat plnit podmínku zavěšení.
Equalizer™ můžete jen nechat ležet na cvičebním povrchu. Na trávníku, na podlaze, je prostě jedno kde.

Equalizer™ můžete použít jako překážku při tréninku, žebřík nebo branku, což viditelně rozšiřuje rozsah jeho využití. S LTS™ využíváte komplexnost cvičením v celém spektru a ve všech rovinách (3 D), díky tomu splňuje veškeré podmínky, aby mohl být zařazen do funkčního tréninku a je tak využit i pro jakékoliv sporty.

Lebert Training Systems™ v České republice výhradně zastupuje firma Statera Fitness, která pro tento trénink pořádá komplexní školení. Školení je ve dvou úrovních. Level 1 a Level 2 (alias Advance). Obsahová stránka školení je přesné dodržení metodiky autora LTS™. Na mezinárodních kongresech jsou školeni Master Trenéři pro každou zemi. Master Trenérem Lebert Training Systems™ v České republice je pan Mgr.Filip Rata. 
Ale klidně se podívejte přímo na jejich profil Statera Fitness - Praha 2

                                                       

Výsledkem absolvování školení od Statera Fitness pořádá trenérské kurzy pro kvalifikaci a získání certifikátu opravňujícího vás k vedení tréninků LTS™. Školení jsou navštěvována i laickou veřejností.
Prostě se jen chtějí naučit nový způsob cvičení. Pokud se i vy rozhodnete, jste vítáni. Těšíme se na každého, kdo má chuť cvičit a něco dělat pro sebe a pro své zdraví.