Army Run "MAJOR" - Horní Planá

Kontakt

Army Run "MAJOR" - Horní Planá

Akce skončila.
  • od: 26.8.2017 08:00
  • do: 26.8.2017 20:00382 26 Horní Planá, Česká Republika

Pořadatel: EXTRÉMNÍ SPORTY z.s.

+420 601 553 311

www.armyrun.cz

Srpen bude ve znamení tří závodů. Pokud jsi dříve ještě nestihl trasu CAPTAIN (5+ km, 20+ překážek), budeš mít možnost si ji zaběhnout, taky MAJOR (10+ km, 40+ překážek) a k tomu je přichystaný druhý a poslední GENERAL (15+ km, 60+překážek)

Start první vlny v 10:00.

Horní Planá je nejvýše položeným městem v Jihočeském kraji, připrav se proto na kopcovitý terén, strmé seběhy a originální překážky. Jako všechny závody ARMY RUN, i tento bude probíhat za doprovodu Armády České republiky a profesionálních vojáků.

ARMY RUN ti zprostředkuje pravý vojenský dril v nejdrsnějším prostředí Březiny.

Jsme ARMY RUN, nekompromisní překážkový závod s tradicí od roku 2014. 
- Přinesli jsme ti již 3 ročníky plné bahna, překážek a vojenského drilu.
- Přes 7000 účastníku proběhlo naše tratě a teď jsou členy obrovské ARMY RUN rodiny.
- Jako jediný překážkový závod spolupracujeme s Armádou České republiky.
- Na přípravě každé trasy a stavbě překážek se podílejí profesionální vojáci.

V letošním roce zajdeme ještě dál a dostaneme tě do přísně střežených území vojenských újezdů.
ARMY RUN je jediný překážkový závod pro veřejnost pořádaný pod záštitou Ministerstva obrany ČR.

Další z novinek pro rok 2017 je označení tras názvy CAPTAIN , MAJOR a GENERAL.
V nadcházející sezoně jsme pro tebe připravili 5 lokalit, které nabídnou celkem 10 závodů.

ARMY RUN nerozdává jen zážitky. Z každé tvojí registrace putuje 50 Kč do Vojenského fondu solidarity Armády České Republiky.

Díky závodům ARMY RUN můžete zažít pravý vojenský dril, dostat se na místa, kam noha smrtelníka nevkročila, ale také poznávat krásy Čech a Moravy. Kdo ještě nenavštívil jihočeské Lipno a blízké město Český Krumlov, má nyní jedinečnou příležitost.

Horní Planá se nachází přímo na břehu vodní nádrže Lipno. Pokud budou panovat stejná vedra jako v minulém roce, doporučujeme ARMY RUN spojit s příjemnou dovolenou a pronajmout si některou z chatek u vody. Po trasách CAPTAIN i GENERAL zaslouží vaše tělo odpočinek.

Půlhodinku jízdy od Horní Plané leží hlavní vodácká zastávka na řece Vltavě, historické město Český Krumlov. Zámek Český Krumlov je druhý nejrozsáhlejší zámecký areál v ČR, v roce 1992 byl zapsán na seznam světového dědictví UNESCO. Z ochozu věže ze 13. století s renesanční nástavbou je krásná vyhlídka na hrad i město.

Otáčivé hlediště v Českém Krumlově je originálně řešené hlediště přírodního divadla umístěného v zahradě českokrumlovského zámku. Jeho historie sahá do roku 1958. Zajímavostí je chov medvědů, který má na krumlovském zámku tradici starou přes 400 let. V hradním příkopu mezi nádvořími je jejich chov doložen až po roce 1700 a s určitými přestávkami se tam chovají dodnes.

Neváhejte a přijeďte na závody s celou rodinou.