Army Run "CAPTAIN" - Březina

Kontakt

Army Run "CAPTAIN" - Březina

Akce skončila.
  • od: 22.7.2017 08:00
  • do: 22.7.2017 20:00

Vojenský újezd

682 01 Březina - Vyškov, Česká Republika

Pořadatel: EXTRÉMNÍ SPORTY z.s.

+420 601 553 311

www.armyrun.cz

Vyškov, to je hlavní závod sezony a všechny tři kategorie v jeden den. Připrav se na trasy CAPTAIN (5+ km, 20+ překážek), MAJOR (10+ km, 40+ překážek) a GENERAL (15+ km, 60+ překážek).

Start první vlny v 10:00.

Vojenský újezd Březina zahrnuje 158 km² lesů Drahanské vrchoviny. Součástí závodu bude pravá armádní překážková dráha Bojovníka.

ARMY RUN ti zprostředkuje pravý vojenský dril v nejdrsnějším prostředí Březiny.

Jsme ARMY RUN, nekompromisní překážkový závod s tradicí od roku 2014. 
- Přinesli jsme ti již 3 ročníky plné bahna, překážek a vojenského drilu.
- Přes 7000 účastníku proběhlo naše tratě a teď jsou členy obrovské ARMY RUN rodiny.
- Jako jediný překážkový závod spolupracujeme s Armádou České republiky.
- Na přípravě každé trasy a stavbě překážek se podílejí profesionální vojáci.

V letošním roce zajdeme ještě dál a dostaneme tě do přísně střežených území vojenských újezdů.
ARMY RUN je jediný překážkový závod pro veřejnost pořádaný pod záštitou Ministerstva obrany ČR.

Další z novinek pro rok 2017 je označení tras názvy CAPTAIN , MAJOR a GENERAL.
V nadcházející sezoně jsme pro tebe připravili 5 lokalit, které nabídnou celkem 10 závodů.

ARMY RUN nerozdává jen zážitky. Z každé tvojí registrace putuje 50 Kč do Vojenského fondu solidarity Armády České Republiky.

Z Brna, co by kamenem dohodil, se půl hodinky cesty autem nachází Vojenský újezd Březina. Pražáci si udělají výlet po D1 a ve Vyškově jsou za dva protein drinky a několik motivačních songů. Naložte do auta kámoše, rodiče i děti a přijeďte závodit na největší událost sezony 2017 ARMY RUN Vyškov. Ve festival aréně bude po celý den závodu ve spolupráci s našimi partnery zajištěn doprovodný program. Až vám při fandění vyhládne, můžete se občerstvit na místě nebo navštívit restaurace přímo ve Vyškově.

Hlavním lákadlem závodu je originální vojenská dráha bojovníka, na které jsou drilováni všichni armádní profíci. Březina je újezd s rozlohou přes 150 km2. Poskytuje tak dostatek prostoru pro vytvoření všech dvou tras MAJOR i GENERAL. Téměř celé území vojenského újezdu je zalesněno. Nezalesněné plochy tvoří především různé vojenské areály.

Město Vyškov nabízí nespočet hotelů, penzionů či ubytoven pro závodníky, kteří chtějí přijet již den předem nebo tady strávit celý víkend. V okolí se nachází desítky kilometrů turistických tras. Navštívit můžete ZOO Park Vyškov či nedaleké město Slavkov u Brna, kde se odehrála slavná bitva tří císařů. Tipy na výlety naleznete přímo na oficiálním webu města Vyškova. Doporučujeme zavítat i na stránky Vojenského újezdu Březina, kde naleznete všechny potřebné informace.