BEDŘICHOV WINTER SPRINT CZECH REPUBLIC

Spartan Race je opravdové dobrodružství, které zvládnou všichni a stojí to za to vyzkoušet.

PODROBNOSTI ZÁVODU
Datum: 16. ledna 2016

Délka závodu: Sprint. 5 km a více + minimálně 15 překážek, 40 minut až 2 hodiny – závisí na kondici závodníka.

Start: Čas začátku 8:00. 250 závodníků bude startovat každých 15-30 minut. Startovní čas si vybereš během registrace, není však zaručen.

Heats: 250 závodníků bude startovat každých 30 minut. Startovní čas si vybereš během registrace. Účast v Elitní vlně je limitovaná a je za příplatek 10 €.

POZNÁMKY ZÁVODU
Registrace nelze změnit. Není možné změnit startovní vlnu. Startovní poplatek je nevratný.

není možné uplatnit studentskou slevu

Věk 15 - 99 let

Přijímáme tyto platby: internet banking

Pojištění je povinné za příplatek 3,3 euro. Všichni účastníci startují na vlastní riziko.

Spartan Race se zrodil v malebném, hornatém městečku Vermont, USA a byl navrhnut k tomu, aby přinesl vzrušení divákům, stejně tak jako sportovcům. To znamená, že byl navrhnut i pro Vás. V roce 2014 jsme uspořádali 130 závodů v 15 zemích, na 6 kontinentech. Spartan Race je tu pro všechny na světě.

Spartan Race je opravdové dobrodružství, které zvládnou všichni a stojí to za to vyzkoušet.
Závod je dlouhý 3+míle (Sprint), 8+mil (Super) a 12+mil (Bestie) všechny tratě jsou zablácené, vodnaté a překážky byly navrhnuty tak, aby Vám pomohly odkrýt v sobě skrytého Sparťana. Sportovci všeho zaměření a fitness si užívají účast ve Spartan Race a taky dobrý pocit z tvrdé dřiny, který přichází na cílové rovince.

Spartan Race pořádá i závody pro děti a mladé lidi. Jsme přesvědčeni, že fitness a dobrodružství by mělo zahrnovat celou rodinu. Pojďte ven a sledujte, jak vaše děti běhají, skáčou a lezou, stejně tak, jak to děti ve Spartan Junior Race dělají.

Nejste si jistí, zda se máte do Spartan Race pustit? To nevadí, máme vše, abychom Vás na to připravili: trénink s dohledem, tipy na zdravou výživu a jak se lépe stravovat, trénink zdarma ve městech, kde se bude konat Spartan Race. Spartan Race není jen nejlepší překážkový závod na světě, ale dokáže ovlivnit i Váš životní styl.

Takže pokud jste již absolvovali zkušební závod, běh blátem, překážkový běh, nebo jiný dobrodružný závod, je na čase vyzkoušet Spartan Race. Na rozdíl od jiných překážkových závodů, my máme něco pro každého. Tak se přihlaste, zařaďte rychlost a zjistěte proč říkáme…

To pochopíš až v cíli.