Maraton jógy - Pardubice

Kontakt

Maraton jógy - Pardubice

Akce skončila.
  • od: 7.11.2015 10:00
  • do: 7.11.2015 16:00

Univerzita Pardubice
Studentská
530 02 Pardubice, Česká Republika

Pořadatel:

+420 605 743 923

Jste úplní začátečníci a chcete jógu vyzkoušet? Zajímají vás jiní lektoři, různé styly a prohloubení vaší jógové praxe? Jedna lekce jógy je skvělá ochutnávka. 

Jste úplní začátečníci a chcete jógu vyzkoušet?
Zajímají vás jiní lektoři, různé styly a prohloubení vaší jógové praxe?
Jedna lekce jógy je skvělá ochutnávka.
Ochutnávek jógy v jednom dni nabízíme rovnou několik.

Zjistěte, co zvládne vaše tělo. Objevte nové možnosti pohybu i relaxace. Naplňte se radostí a svobodou. Vyzkoušejte jógu rovnou jako maraton.

Na jednom místě v jednom dni:

5 lektorů s bohatou jógovou praxí – osobní i učitelskou
5 lekcí různých stylů
5 hodin pohybu, relaxace, dechových cvičení
Vyzkoušejte, ochutnejte.

Třeba si jógu také zamilujete a skamarádíte se s ní.

Jóga je stará tisíce let a její účinky na sebe nechává působit mnoho lidí i v 21.století. Začíná být trendem v západní společnosti, součástí moderního životního stylu, možností, jak relaxovat a zkvalitňovat svůj běžný živost plný svižného pracovního tempa a stresu. Jóga nabízí přesný opak. Zpomalení, zklidnění, prodloužení dechu. Dech je totiž nositelem našeho života. A čím vědoměji se jej naučíme řídit, tím dokážeme prodloužit i svůj život.

Jógu nelze vnímat jen jako dlouhé sezení v lotosovém květu provázené meditací a dechovými cvičeními. Ano, tohle k ní samozřejmě také patří. Ale jóga také umí nabídnout dynamický pohyb, zahřátí těla, rozvíjení pružnosti a obratnosti, koncentraci, disciplínu.

Jóga je především filozofie. Návrat k pravdě, etice, morálce, lidským hodnotám, upřímnosti a radosti, které jsou v nás ukryté pod nánosem působení médií a vlivu konzumní společnosti. Pravidelnou praxí jógy tento návrat k sobě samým objevíte.

Jóga nabízí možnost začlenit se do komunity a to je v dnešní době poměrně rychle rozpadajících se partnerských vztahů a rodinných konfliktů obrovským přínosem po sociální stránce.

S jógou není nikdy nuda a vždy nabídne něco navíc.