Run Tour Česká pojišťovna - Pardubice

Kontakt

Run Tour Česká pojišťovna - Pardubice

Akce skončila.
  • od: 3.11.2018 08:00
  • do: 3.11.2018 15:00

Dostihové závodiště
Pražská
530 02 Pardubice, Česká Republika

Pořadatel: Geometry Global, s.r.o.

+420 734 689 567

www.run-tour.cz

Jedna z nejprestižnějších a nejznámějších sportovních akcí u nás. Run Tour Česká pojišťovna. Tyto běžecké závody každoročně přilákají více jak 16 tisíc závodníků. Run Tour je pro všechny. Pro profíky, amatéry a děti. Tak pojďte běhat a bavit se s námi;)

Jsou to závody pro celou rodinu. A díky tomu má seriál Run Tour Česká pojišťovna skvělou a příjemnou atmosféru. 

Běží všichni. Pro dospělé jsou připraveny tratě na 5 a 10 kilometrů a pro děti pak připraven tak zvaný Rákosníčkův běh a to na tratích dlouhých buď 500 metrů a nebo 1000 metrů.

Hlavním smyslem Run Tour Česká pojišťovna je pomáhat. A tak z každého startovného je věnováno 50 korun na charitu. Následně věnuje nemalou částku i hlavní sponzor, tedy Česká pojišťovna. 

V každém běžeckém týdnu se nejdná jen o sportovní klání. Je to taková společenská a kulturní událost. Celý víkend je pro Vás vždy připraven bohatý program, workshopy a slevy na vše možné. 

Závodů Run Tour jepo celé republice celkem 8. Běhá se v Českých Budějovicích, Brno, Ústí nad Labem, Olomouc, Liberec, Ostrava, Praha a Pardubice. 

Všichni co máte rádi pohyb, běh nebo se věnujete fitness můžete zůročit Vaše výkony na oficiálním poli. V České republice je Vás stále více co se věnujete nějakým aktivitám jako třeba crossfit, spinning a další skupinovky jako zumba, jumping nebo aerobik. Tak proč nezkusit něco jiného. To je samá posilovna nebo fitness centrum! Tak pojďte ven. Pojďte běhat!

VŠECHNY DŮLEŽITÉ INFORMACE NALEZNETE NA OFICIÁLNÍM WEBU RUN TOUR!

Běh, sportovní akce, maraton, běžecké závody, běháníRun Tour Česká pojišťovna České BudějoviceRun Tour Česká pojišťovna BrnoRun Tour Česká pojišťovna Ústí nad LabemRun Tour Česká pojišťovna OlomoucRun Tour Česká pojišťovnaLiberecRun Tour Česká pojišťovna OstravaRun Tour Česká pojišťovna PrahaRun Tour Česká pojišťovna Pardubice