Taxis Gladiator Race - Pardubice

Kontakt

Taxis Gladiator Race - Pardubice

Akce skončila.
  • od: 23.11.2018 16:00
  • do: 24.11.2018 16:00

Dostihové závodiště
Pražská
530 02 Pardubice, Česká Republika

Pořadatel: Sportvisio z.s.

+420 778 081 003

www.gladiatorrace.cz/

Taxis Gladiator Race Pradubice bude závod plný překážek, kopírující legendární dostihy Velká Pardubická. Chybět nebude ani pověstný taxis. Jsme rádi za tento extrémní závod právě v Pardubicích.

Kdo by očekával že se po pardubickém závodišti budou prohánět závodníci a ne koně. Ano, je to tak. Jeden z nejtěžších závodů série Gladiator Race se dostal i do Pardubic. A věřte, že to bude jízda.

TAXIS GR  6,9 km - 31+ překážek | NIGHT TAXIS GR 3,5+ km - 15+ překážek | KIDS TAXIS GR 1km - 7+ překážek / 2km - 10+ překážek

CHARAKTERISTIKA:  Velká pardubická na vlastní kůži podruhé. Vzdálenost 6.900 metrů (stejně jako nejstarší dostihový závod v Evropě) a 31+ originálních překážek. Tohle bude jízda. Nové speciální překážky, oranice, voda a samozřejmě legendární TAXIS.

CO OČEKÁVAT? Unikátní systém startu z boxů po 12 členných skupinách. Závod GLADIATOR RACE na jednom z nejlepších dostihových závodišť na světě. Trasa a překážky kopírující legendární dostih (Taxis, Irská lavice, Havlův skok, Vodní příkop) + jedinečné překážky GR.

POŘADATEL:  Sportvisio, z.s. a Dostihový spolek, a.s.

STAVITELÉ TRATI:  Gladiator Race team, reprezentanti ČR z Mistrovství světa a Evropy v adventure race (nejtěžší závody na světě).

MĚŘENÍ A VÝSLEDKY ZÁVODU: měřeno pomocí náramkových čipů. 

PARKOVIŠTĚ:  poblíž centra závodu (zdarma)

ŠATNY, OBČERSTVENÍ, SOC. ZAŘÍZENÍ, ÚSCHOVNA:  centrum závodu (zdarma)

UBYTOVÁNÍ:  bude upřesněno

CENY:  věcné ceny a poháry v hodnotě 100.000,-

KAPACITA ZÁVODU VE VŠECH KATEGORIÍCH:  Každý den má svůj vlastní závod včetně vyhlašování vítězů. Je možno se účastnit obou dnů (i v různých kategoriích).

Gladiator Race, Gladiator Race Pardubice, Taxis Gladiator Race, Taxis Gladiator Race Pardubice, Taxis Night Gladiator Race Pardubice, Taxis Kids Gladiator Race Pardubice, crossfit Pardubice, fitness Pardubice, extrémní závod Pardubice, běh Pardubice, workout Pardubice, posilovna Pardubice