Nikola Bartáková

Od dětství jsem se věnovala bojovým sportům a to i na závodní úrovni – sebeobrana, kick – box, a karate. Hlavní doplňkovou aktivitou bylo plavání. Na vysoké škole jsem se aktivně věnovala aerobiku, jeho formám, skupinovým komerčním lekcím a v zimě i lekcím snowboardingu a lyžování.

Úspěšně jsem absolvovala FTVS v Praze a získala řadů licencí.

Po ukončení studia jsem otevřela fitcentrum a pomáhala lidem k dosažení jejich cílů. V tomto období jsem se dostala k závodu Spartan race – extrémnímu překážkovému běhu, který jsem následně 2 sezóny organizovala v několika zemích Evropy. U extrémních závodů jsem zůstala.  V současné době moderuji závody Army run, kde zaštiťuji i rozcvičky před starty. Během roku připravuji řadu klientů na překážkové závody, ale také vracím zpátky do formy. Mezi mými svěřenci naleznete mnoho lidí po operacích, kteří se chtějí rychle a efektivně vrátit ke svým oblíbeným sportům. Samozřejmě, že neodmítám ani klienty, kteří se zaměřují na léto a rozhodli se letos u bazénu opravdu oslnit.

Vycházím z letitých zkušeností z odběhnutých závodů z USA a Evropy, RunCzech STAR serie, ale i ze školy od doc. Koláře u kterého nyní studuji.

Mým novým projektem je mimo jiné běžecký závod 360 challenge, který má prověřit všestrannost závodníků, a rovněž i 360 academy, která pomáhá lidem trénovat a fungovat bez boleti! V současné době se připravuji na triatlony a mým cílem je pokořil půl Ironamana na Slovensku v roce 2018.

2015 SVVAT - Funkční kolena po radost z pohybu

2015 SVVAT - Aktivní chodidla pro zdravý pohyb

2014 SVVAT - CORE - zdroj síly a stability

2014 Dexter Academy - Kinesiotaping

2014 Železná koule - Enter the Kettlebell seminář

2014 Norman´s academy - instruktor fitness

2014 Power plate Core Fundamental Level I.

2014 TRIGGER POINT therapy

2012 Mgr. – Universita Karlova FTVS Praha – Management sportu

2012 Fitness Anywhere – TRX Suspention Training course

2011 CPR-AED for Lifeguards (American Red Cross)

2011 Course Title – Lifeguarding (American Red Cross)

2010 – Bc. - TUL Libere- Sportovní management

2010 Bosu strenght

2009 Bosu cardio

2009 Step aerobik advanced

2009 Step aerobik Power

2009 Instruktor snowboardingu MŠMT

2008 Aerobik malý diplom face czech

2008 Sportovní a rekondiční masáže