Veronika Škrhová

Kontakt

Co tě nezabije, to tě posílí.

Sport mě doprovází už odmalička. Všechno to začalo aerobikem, pokračovalo volejbalem, běháním až jsem na vejšce poznala Jumping.

Sport mě doprovází už odmalička. Všechno to začalo aerobikem, pokračovalo volejbalem, běháním až jsem na vejšce poznala Jumping. Ve všech předešlých mi něco scházelo a to něco jsem našla až v Jumpingu. Konečně jsem měla pocit, že jsem se v něčem opravdu našla. Od té doby je Jumping nedílnou součástí mého života a nedokážu si představit jiné „vybití se“ ve volném čase. Stal se takovou mou zdravou závislostí.

Jedná se o dynamické cvičení na trampolínkách za doprovodu motivující hudby. Neexistují zde žádné složité choreografie, pouze jednoduché kroky, lehké na zapamatování, a proto je to vhodné úplně pro každého, bez ohledu na pohlaví. Cvičení je velmi energeticky náročné, dochází k posilování celého těla a x dalších věcí, kterými je Jumping pro naše tělo natolik blahodárný.

Každý z lektorů si hodinu vede jinak, podle sebe. Já osobně se soustředím hlavně na to, aby se po čas celé hodiny skákalo. Střídání rychlých a pomalejších rytmů během celé hodiny zajišťuje její náročnost a samozřejmě se to na konci neobejde bez posilování.

Během cvičení se člověk vyskáče ze všeho do dobré nálady a odchází spokojený s úsměvem na tváři, protože množství vyplavených endorfinů je opravdu veliké.