Aneta Nykodýmová

Život je boj, láska je hřích, proto si pamatuj, že vyhraje smích!

Naprosto mě pohltily hodiny klasického piloxingu. No a Barre je baletní odnož tohoto sportu, který mě tak uchvátil.

Od malinka jsem tančila a po mateřské jsem hledala něco časově nenáročného a především něco, co by mě bavilo. Kamarádka mi jednou řekla, že ona chodí do La Fiesty,ať jdu taky. Že si vyberu, vyzkouším a když zrovna nebudu moct půjdu cvičit jiný den. Ta variabilita a škála různých hodin mi dávala naprostou svobodu a lidé, instruktoři i prostředí mě během pár chvil pohltili. Dnes už je to prostě součást mě sama.

Tak jako piloxing: je to spojení pilates, boxu a tance. Na rozdíl od klasiky využíváme baletní tyč, která nám napomáhá k dosažení rovnováhy těla a větší koncentraci při tvarování svalů. Vyplavíte neskutečné množství endorfinů a oceníte i pozitivní změny na svém těle. BARRE skvěle tvaruje především partie hýždí, zadečku a bříška. Cílem Piloxingu Barre je být ladnější a ženštější. To vše ve spojení se skvělou hudbou. 

Naprosto mě pohltily hodiny klasického piloxingu. No a Barre je baletní odnož tohoto sportu, který mě tak uchvátil. Piloxing Barre je pro mě nová výzva a já výzvy ráda

Jsem společenská, miluju lidi a především nesnáším stereotyp, občas tedy překvapím i sama sebe. Většinou ale s přáteli na dobrém jídle, v kině nebo jen tak na inlinech.