Kateřina "Káťa" Hálová

Kontakt

Kateřina "Káťa" Hálová

Specializace:

Bosu cardio
Problémové partie
Pěkné tělo
Zadek a břicho
Bars

Co tě nezabije, to tě posílí.

Problémové partie, Pěkné tělo, Zadek a břicho - všechny tyto lekce jsou složené z dynamického zahřátí celého těla a následného účinného posilování.

Problémové partie, Pěkné tělo, Zadek a břicho - všechny tyto lekce jsou složené z dynamického zahřátí celého těla a následného účinného posilování, které je především zaměřené na tvarování
a zpevňování problémových partií žen.  

BOSU cardio – je komplexní a dynamické cvičení na balanční „bublině“.  Hodina je zaměřená na získání kondice a posílení celého těla. Cardio lekce přispívá k celkovému držení těla, odstranění svalových dysbalancí a především posílení tělesného centra – tzv. core (jádro neboli střed těla) jsou to svaly, které jsou zodpovědné za stabilizaci trupu při pohybu a udržují polohu a rovnováhu těla. Při tomto cvičení nejen že spálíte přebytečné kalorie, ale celkově posílíte a zpevnétě postavu.

Bars – dynamické zahřátí celého těla a účinné posilování pomocí posilovací tyče o hmotnosti 3 kg nebo 5 kg.

Step aerobik – je dynamické cvičení, které vychází z klasického aerobiku, ale je obohaceno
o cvičební pomůcku – step. Kromě aerobního cvičení se na něm dá velmi dobře a efektivně posilovat celého tělo (vzpory, výpady, kliky, jumpy, apod.).

ZumbaBall – je zábavné a dynamické cvičení s posilovací a taneční pomůckou – Fit Ball (Velký míč). Během hodiny se střídají bloky jednoduchých tanečních písní a posilovací bloky. Vše s pomůckou Fit Ball. Během této zábavné aerobní hodiny dochází ke tvarování a zpevňování problémových partií.