Lenka Berousková

Není hrdina ten, kdo bojoval a zvítězil nad druhými, ale ten, kdo bojoval a zvítězil sám nad sebou!!

TABATA je pro mě druh sportu, který mi celkem během krátké doby dostal do skvělých fyzických výkonů.

Navenek působím dost sebevědomě a přísně. Ale kdo mě jen trošku pozná, hned ví, že svůj temperament neskryju, ráda se směju a to většinou i úplným blbostem, jsem společenská a otevřená všem lumpárnám :) Každopádně jsem matka dvou dětí, takže zodpovědná a tvrdě si jdu za tím, co je správné. 

Patřím mezi lidi, kteří jsou na tom časově dost špatně. Mám totiž doma dvě děti. A po celodenním kolotoči člověk nemá zrovna dvakrát chuť se jít zavřít na dvě hodiny do fitka. TABATA je rychlá, dynamická, intenzivní, tudíž plně nahradí hodinové trápení jinde. Doporučuji ji všem, co mají málo času, ale chtějí vypadat a cítit se dobře.

TABATA je pro mě druh sportu, který mi celkem během krátké doby dostal do skvělých fyzických výkonů. Je pravda, že občas si člověk sáhne na dno svých sil a v hlavě se mu honí myšlenky, že další kolo už nemůže zvládnout, ale co je právě lepšího, než dokázat si, že na to mám :)
Pravidelností se tvaruje nejen Vaše postava, ale i sebevědomí, že jste překonali vlastní hranice. Člověk si řekne " ha 16 minut... pohodička", ale když končíte 4. kolo a potíte krev, je užasný, jak máte neuvěřitelně smíšené pocity... lezete po čtyřech a nestíháte ovládat svůj dech a zaroveň máte chuť křičet radostí a endorfiny Vám lezou ven snad i ušima :) Kdo chce zažít euforii, šup na hodinu TABATY :)