Miroslav Uriel

Až se ti promítne tvůj život, ať je na co koukat!

Energický, organizační, společenský, podnikavý a workoholik. Je neustále v pohybu, nevydrží nic nedělat. Připravuje a vymyšlí aktivity pro všechny, kteří chtějí být v usměvavé společnosti, mají rádi pohyb a nesnáší nudu.

Energický, organizační, společenský, podnikavý a workoholik. Instruktor Jumpingu. Je neustále v pohybu, nevydrží nic nedělat. Připravuje a vymyšlí aktivity pro všechny, kteří chtějí být v usměvavé společnosti, mají rádi pohyb a nesnáší nudu.

„Můj“ sport je Jumping a je to úžasná energie, je to vyskákání se ze všeho do pohody, do skvělé nálady, cvičíte, tančíte, skáčete a při tom Vás to ještě k tomu baví. Luxusní kombinace sportu.
Jednoznačně Fitness-Fun sport! 

Každý z nás Jumperů skáče jinak a má svůj rukopis. Já jsem postavil svou hodinu na latinských rytmech, kdy je muzika středně rychlá, houpavější, veselejší. Kdy se usmíváte už jen když slyšíte první tóny a když se k tomu přidá euforie z jumpingu, tak to krásně graduje a efekt skvělé nálady je tu :-)) Samozřejmě pokud k tomu přidáte fakt, že se u Jumpingu dá zhubnout zábavnou formou, děláte něco pro sebe a ještě máte pocit, že jdete z party... sbohem nudné posilovny :-)