Petr "Méďa" Blažek

Lidi co mě znají o mě říkají, že jsem obrovský dobrák co má silnou vůli.... já o sobě říkám, že jsem obrovský vůl :D
 

Když jsem se úřed čtyřmi roky přistěhoval do Pardubic tak jsem tu nikoho a nic neznal...teda kromě jedné kamarádky...ta mi řekla, že chodí na něco co se jmenuje Zumba, a že se tam strašně vrtí zadkem a chodí tam spousta krásných ženských...neváhal jsem :D .. a v té době jsem vůůůbec neměl ponětí kam všude mě toto rozhodnutí zavede.. k totálnímu úletu . Roky běžej.. já jezdím a vrtím zadkem jak potrhanej... a že těch hodin, akcí a vystoupení bylo .. a pomalu začínám přemýšlet o něčem dalším... proto sednu a začnu koumat. Oslovilo mě spojení fitness a bojových hodin ve stylu COMBATU. Navštívil jsem pár hodin v Praze na již probíhajících programech a zjistil jsem že v určitých hodinách mi něco chybí a v jiných zase něco přebývá .. tak jsem si to s vypůjčením těch věcí co mi chyběly z ostatních sportů zkusil po svém ... a bavilo mě to... v rámci fitness víkendu jsme zkusili udělat ukázkovou hodinu pro klienty a ejhle... bavilo je to .

Já jsem byl vždycky pařmen a showmen, ještě k tomu výraznej :D ... takže pro Zumbu ideální. A taky jsem chlap a občas se z něčeho prostě potřebuju vybouchat... zatnout zuby a makat... proto DeepWork.

Zumba si zakládá na hesle „Join the party“..a ono to opravdu tak je . Když se to dobře podá, tak je zábavná, energická a smyslná...mix spousty stylů a nálad - než se nadějete...už je po hodině.
DeepWork je mix bojovky se statickým a dynamickým posilováním těla s vlastní vahou. Čím víc se o to zajímám .. čím víc pro to dělám a připravuji se na to.. tím víc zjišťuju jak to úžasně funguje...nejlepší na tom je opravdu široký záběr všech možných stylů co s lidským tělem jde udělat. Určitě jsem pouze na začátku cesty .. o to víc mě zarážejí výsledky, které na sobě vidím.